The Limited Times

Now you can see non-English news...

"נגד הפועל ת"א הכל התחבר" | ישראל היום

2020-07-05T08:45:03.184Z

בבית"ר ירושלים מרוצים מהניצחון אתמול וכבר חושבים על העונה הבאה • פיתרון לסוגיית רוני לוי טרם נמצא | כדורגל ישראלי


בבית"ר ירושלים מרוצים מהניצחון אתמול וכבר חושבים על העונה הבאה • פיתרון לסוגיית רוני לוי טרם נמצא • עלי מוחמד עשוי להמשיך, כמו גם החלוץ שלומי אזולאי • מאמצים להיפרד מפרדי פלומין ואנטואן קונטה

  • שחקני בית"ר חוגגים עם רוני לוי. עתיד המאמן לא ברור

    צילום: 

    דני מרון

אם יש משהו שהפריע לשחקני בית"ר ירושלים בחודש האחרון זו ההשוואה להפועל ת"א. "איך הפועל עם הילדים ניצחו משחקים ואתם לא?", זו שאלה שהירושלמים שמעו שוב ושוב, עד ההתפוצצות אתמול בניצחון המרשים 0:3 בטדי נגד האדומים. 

שחקן בקבוצה סיפר: "הטריף אותנו שהפועל ניצחו ואנחנו כלום. לא בכל המשחקים בפלייאוף העליון היינו רעים, אבל לא היינו קיימים בהתקפה ונגד הפועל הכל התחבר". 

החלוץ שלומי אזולאי, שכבש את שערו ה-8 בליגה וה-10 בכל המסגרות, עם גולאסו מהאוויר, העלה באופן משמעותי את המניות שלו, ועל פי ההערכות הוא אמור להמשיך בעונה הבאה, במיוחד עם יוסי בניון, שטרם הודיע סופית על עתידו, ימשיך כמנהל המקצועי. זאת, על רקע הדיבורים בתקופה האחרונה סביב קבוצות שרוצות אותו לעונה הבאה. 

בבית"ר שיבחו גם את חנן ממן שבישל לאזולאי, ומעריכים כי הקשר עלי מוחמד ימשיך גם בעונה הבאה, משום שטרם התקבלו עליו הצעות. בנוגע לאנטואן קונטה ופרדי פלומין, אם לא יתקבלו הצעות טובות לרכישתם, ייתכן כי בבית"ר ישקלו להיפרד מהם ללא תמורה או תמורת סכום נמוך מאוד, עכדי להשתחרר מהחוזים הגבוהים שלהם ולפנות מקום בתקציב. 

עידן ורד התייחס לניצחון הגדול על הפועל ת״א ואמר: "עברנו פליאוף לא פשוט, ואני זוכר את המשחק נגד הפועל בחוץ, שסיימתי עם דמעות בעיניים והתראיינתי בגרון חנוק והיה לי קשה. אני שמח שעשינו משחק טוב מאוד, עם לחימה, יכולת טובה של כולם והחזרנו טיפה מהכבוד של כולם, של כל המערכת".

ורד המשיך: "בכדורגל יש תקופות שהדברים הולכים יותר קשה, פתאום יש קורה, וליד, ופתאום מישהו בועט לך כדור מ-30 מטר וזה פוגע בשני שחקנים ונכנס. היינו טובים, אבל לא היה לנו מזל. אתמול באנו כמו גברים, כל מי ששיחק, גם הצעירים, התינוקות שלנו. כולם נתנו 100 אחוז ואני שמח על כך.

"ביום שלישי יש לנו משחק. אנחנו רוצים לסיים את העונה בטעם טוב. היתה לנו עונה טובה מאוד, עם טעם חמוץ בסוף, עם הפסדים ותיקו שאנחנו לא אוהבים. עם כל מה שעברנו כל העונה, זה קורה. אני גאה בקבוצה, בצוות".

על העונה בהרחבה אמר ורד: "אנחנו כל שנה וכל קיץ שואפים להיות מקום ראשון, זה ה-DNA של המועדון, עשינו מקום שלישי. קינדה עזב בינואר, אני הייתי פצוע, מיכאל אוחנה פצוע, אלירן עטר היה פצוע כל הפלייאוף. אני חושב ששלישי זה מקום ריאלי. אני לא רוצה להיות מקום שלישי כל הזמן, וככה גם הצוות, השחקנים, הבעלים וכל המועדון. אבל זה הכדורגל, אי אפשר להיות מקום ראשון כל שנה. יש לנו משימה חשובה ביום שלישי, לנצח את מכבי חיפה".

על שילוב הצעירים בקבוצה הוסיף ורד: "יש לנו מחלקת נוער מאוד טובה, יש לנו כמה חבר'ה שכבר איתנו חצי שנה. הם מראים שהם ראויים להיות בסגל, והם נראים טוב וזאת רק ההתחלה. הזמן עובר מהר, גם אני הייתי שחקן נוער כאן וזה טס. מהזווית שלי בקפטן, אני נותן להם טיפים, יש לנו דור צעיר טוב ואני בטוח שהם עוד יתנו ויתרמו רבות למועדון". 

בכל הקשור לסוגיית רוני לוי, המועדון 'תקוע' עם החוזה של המאמן, שכידוע חודש אוטומטית בשבוע שעבר אחרי הבטחת הכרטיס לאירופה. לירושלמים אין את היכולת לשלם ללוי את מלוא החוזה שלו ומצד שני המאמן לא יסכים לפיצוי קטן דוגמת 2 משכורות. "עוד כמה ימים נצטרך למצוא לזה פיתרון", אמרו בבירה. 

This news is expired in our cache, please access its source.

Source: israelhayom

Similar news:

You may like

Trends 24h

Latest

© Communities 2019 - Privacy